Kormoran Zwierzewo - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Aktualności:
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • LZS Czarni Rudzienice - LKS Orzeł Janowiec Kościelny 1:2
  • KS Mroczno - GLKS Pomowiec Agrimasz Gronowo Elbląskie 1:3
  • KS Fortuna Gągławki - KS Syrena Spomlek Młynary 7:1
  • GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo - KS Ewingi Zalewo 4:1
  • LKS Tęcza Miłomłyn - GKS Stawiguda 1:3
  • GKS Polonia Iłowo - MKS Olimpia Olsztynek 1:2
  • LZS Radomniak Radomno - KKS Warmia Olsztyn 4:2
  • MKS Start Nidzica - KS Polonia Pasłęk 2:1
  •        

Statystyki drużyny

Logowanie

Kalendarium

23

03-2017

czwartek

24

03-2017

piątek

25

03-2017

sobota

26

03-2017

niedziela

LKS Tęcza Miłomłyn - GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo - 18:00

27

03-2017

pon.

28

03-2017

wtorek

29

03-2017

środa

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 95, wczoraj: 259
ogółem: 700 256

statystyki szczegółowe

Mecz 2016-11-11, 13:30


herb GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo 4:1 herb KS Ewingi Zalewo
GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo   KS Ewingi Zalewo

Aktualności


Wyniki

Ostatnia kolejka 17
LZS Czarni Rudzienice 1:2 LKS Orzeł Janowiec Kościelny
KS Mroczno 1:3 GLKS Pomowiec Agrimasz Gronowo Elbląskie
KS Fortuna Gągławki 7:1 KS Syrena Spomlek Młynary
GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo 4:1 KS Ewingi Zalewo
LKS Tęcza Miłomłyn 1:3 GKS Stawiguda
GKS Polonia Iłowo 1:2 MKS Olimpia Olsztynek
LZS Radomniak Radomno 4:2 KKS Warmia Olsztyn
MKS Start Nidzica 2:1 KS Polonia Pasłęk

Reklama

Ostatnie spotkanie

GLKS Szeląg Kormoran ZwierzewoKS Ewingi Zalewo
GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo 4:1 KS Ewingi Zalewo
2016-11-11, 13:30:00
    relacja »

Najbliższe spotkanie

LKS Tęcza MiłomłynGLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo
LKS Tęcza Miłomłyn   GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo
2017-03-26, 18:00:00

mecz odbędzie się na boisku Sokoła Ostróda

Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18
KS Syrena Spomlek Młynary - KS Mroczno
GLKS Pomowiec Agrimasz Gronowo Elbląskie - LZS Radomniak Radomno
MKS Olimpia Olsztynek - MKS Start Nidzica
KS Polonia Pasłęk - GKS Stawiguda
KS Ewingi Zalewo - KS Fortuna Gągławki
KKS Warmia Olsztyn - LZS Czarni Rudzienice
LKS Orzeł Janowiec Kościelny - GKS Polonia Iłowo
LKS Tęcza Miłomłyn - GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo